Centrum zaopatrzenia medycznego to sklep, w którym każda przychodnia ochrony zdrowia – poczynając od jednoosobowych gabinetów, poprzez większe zakłady opieki zdrowotnej, kończąc na jednostkach takich jak szpitale, ma możliwość zapewnić sobie niezbędne materiały i sprzęt, które wykorzystywane muszą być w codziennej interakcji z  pacjentami.

Odbiorcą towarów sprzedawanych przez sklepy zaopatrzenia medycznego są nie tylko lekarze wszystkich z branż, jak i pielęgniarki, psycholodzy, rehabilitanci, pomoce stomatologiczne, ponad to również ratownicy medyczni. Każdego centrum zaopatrzenia medycznego wspomaga w pracy zapewniając wysokiej klasy, świetne materiały medyczne i specjalistyczne meble medyczne.

Co jest możliww kupić w sklepie medycznym? Zaopatrzenie obejmuje materiały i sprzęt z wielu medycznych specjalności, jakie zawierają zarówno materiały dotyczące medycyny ogólnej, ale także środki opatrunkowe, akcesoria stomatologiczne, aż po sprzęt okulistyczny i weterynaryjny.

Centrum akcesoriów i innego zaopatrzenia medycznego wspomaga również laboratoria medyczne, mając w ofercie dużą ilość różnorodnych materiałów i sprzętu z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Niektóre z firm, jakich towary można znaleźć w ofercie to na przykład LP Italiana, Cormay i Poch.

Sklepy dla medycyny zaopatrują również centra rehabilitacji proponując meble, asortyment z zakresu ciepłolecznictwa, asortyment hydroterapii a także urządzenia pomocnicze dla niepełnosprawnych i inne.

Część sklepu zajmująca się tematyką radiologii w hurtowni zapewnia zaopatrzenie centrów radiologicznych, odzież ochronną, materiały radiologiczne, kamery identyfikacyjne, jak również bobixy.

Z kolei materiały i asortyment dentystyczny, który oferuje sklep, obejmuje ponad 8 000 produktów skierowanych do dentystów, ortodontów oraz pomocy stomatologicznych. Oferowane towary pochodzą od najlepszych producentów, do których należy m.in: Melag, Nordiska, Voco. W dostępnym asortymencie są także firmy krajowe, producenci takich marek np. Poldent lub Chema.
Oferowane towary jak materiały jednorazowego użytku takie jak kompozyty oraz masy wyciskowe; materiały tymczasowe, leki, amalgamaty oraz wszelkiego typu masy osłaniające czy akryle.

Przedstawiony powyżej krótki zarys asortymentu centrum zaopatrzenia medycznego to tylko wycinek tego, co znajduje się nie tylko w punktach stacjonarnych, ale również u przedstawicieli handlowych, jak również w sprzedaży online.

Zobacz
 Zaopatrzenie medyczne sklep

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Popular Posts

Przepis kulinarny

Drugim po śniadaniu znaczącym pożywieniem w ciągu dnia ...

Firma Emapa

Firma Emapa wypuściła na rynek aplikację z mapą ...

MapSet czy MultiNet

W ofercie adresowanej do potencjalnych klientów, firma Emapa ...

Rozwiązania Emapy

Specjalnością firmy Emapa jest dystrybucja wszechstronnych i nowoczesnej ...

Firma

Firma Emapa, posiadająca wieloletnie doświadczenie w projektowaniu elektronicznej ...